Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Статьи » Чому варто обрати металеву шафу для одягу?

Чому варто обрати металеву шафу для одягу?

Металеві шафи для одягу в усьому світі користуються величезною і, без сумніву, заслуженою репутацією надійних, якісних, довгоживучих виробів. Їх часто можна побачити в громадських приміщеннях, а іноді й в приватних. Складські та виробничі приміщення, побутові комори, офісні кабінети, шкільні роздягальні - це лише невеликий перелік того, де можна зустріти металеву шафу для одягу.

Чому варто обрати металеву шафу для одягу?


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВИБОРУ

Перед вибором шафи для роздягальні з металу слід ознайомитися з тими перевагами, які надає даний предмет.
По-перше, це безумовна і незаперечна практичність. Яким би навантаженням не піддавалась шафа, вона здатна перенести їх всі з максимально можливим успіхом. Але все ж таки варто розраховувати заздалегідь майбутні навантаження.
Наприклад, вміст у шафі верхнього одягу потребує ширини секції розміром в 30 см, тому що менші значення призведуть до незручностей розміщення громіздких курток і пальто. Глибина шафи менше ніж 50 см не дозволить вішати одяг на плечики, а це може бути важливим фактором при виборі. Нарешті, висота бажана від 185 см і вище - завдяки такому розміру можливо домогтися оптимального розміщення секцій і полиць для всіх необхідних типів одягу і взуття.
По-друге, шафки для роздягалень досить місткі. І все ж перед вибором слід подумати щодо того, що саме буде в них міститися. Якщо співробітники повинні перевзуватися в змінне взуття, ймовірно, буде потрібна виїмка для вуличного взуття. Якщо використання шафи має на увазі зберігання верхнього одягу, бажано потурбуватися вибором шафи з полицею для розміщення головних уборів. Крім того, в ряді моделей передбачена можливість забезпечення ізольованою секції для зберігання особистих цінних речей - актуально для підприємств, де працівники зобов'язані не мати при собі ні телефонів, ні ключів, ні інших особистих предметів.
Третій фактор - шафки для роздягальні прості в догляді та утриманні. Перед покупкою обов'язково варто ознайомитися з технічними характеристиками, зокрема, з особливостями покриття. Найчастіше на виробництві використовується так зване порошково-полімерне покриття, що відрізняється високими антикорозійними та протиударними властивостями. Купуючи шафу такого типу, замовник може не турбуватися про термін служби - він буде практично вічним. Але перед покупкою слід врахувати, що в невеликому догляді шафа металева для одягу все ж потребує - зазвичай вистачає протирання поверхонь всередині й зовні вологою, але не мокрою ганчіркою з м'якої тканини, іноді з додаванням миючого засобу, якщо це необхідно. Неприпустимо використання абразивних речовин, грубих тканин і губок, сильних хімічних засобів і т.д. Тоді виріб прослужить максимально довго.

Чому варто обрати металеву шафу для одягу?


ІНШІ КОРИСНІ ФАКТОРИ

Крім зазначених вище факторів, вибір і покупка металевих шаф для одягу має і ряд інших нюансів. Короткий список основних моментів, на які слід звертати увагу:
- Габарити - розраховуються, виходячи з майбутніх об'єктів зберігання;
- Майбутні навантаження;
- Пожежна безпека;
- Тип покриття;
- Додаткова комплектація.
Про останній пункт можна згадати окремо. Стандартні шафки в роздягальню за фактом можуть не мати багатьох необхідних для замовника елементів на кшталт взуттєвої полиці або замків. Тому краще обирати після консультації з виробником або постачальником. За бажанням покупця шафи можуть бути укомплектовані різними опціями, серед яких і замок підвищеної секретності на дверцята, і петлі для навісного замка, і додаткові полиці або секції, і антресолі, і багато чого іншого, що може бути важливим і корисним. Дуже зручна модульна шафка для роздягальні - при необхідності до неї можуть бути приставлені додаткові секції. Ця опція дуже корисна, якщо на даному етапі бюджет трохи обмежений, але в майбутньому планується розширення штату компанії й, відповідно, об'єктів для організації робочого простору.

Чому варто обрати металеву шафу для одягу?


У ПОШУКАХ ОПТИМАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Якими б гарними не здавалися шафки в роздягальні, це не має значення, якщо умови їх покупки неоптимальні. У Таргетгруп з цим проблем немає:
- Доставка. Замовлена вами шафа гардеробна може бути доставлена не просто до вказаного будинку, а прямо у квартиру або офіс. При цьому доставлення меблів здійснюється по всіх регіонах України як власними силами, так і різними перевізниками.
- Збірка. При необхідності фахівці компанії можуть провести монтаж шаф на місці: професійно та оперативно. До того ж ще на стадії обговорення замовлення можна викликати майстрів для виміру і розрахунку проєкту - це дозволить уникнути багатьох помилок.
- Ціни. Просто оцініть самі, скільки коштує будь-яка металева шафа для одягу за цим посиланням - і ви швидко зрозумієте: вартість металевих меблів компанії Таргетгруп по-справжньому вигідна. Приваблює і можливість оплати найрізноманітнішими способами.
Металева шафа для одягу - це надійний і практичний виріб з величезним функціоналом, оцінений належним чином мільйонами покупців у всьому світі. Ці зручні та естетичні меблі стануть повноправною частиною будь-якого інтер'єру і комфортним місцем для зберігання будь-яких речей співробітників або відвідувачів компанії.
сейф для оружия
надежный мебельный сейф для дома
стеллаж полочный и архивные перекатные стеллажи
верстак и другая промышленная мебель
шкаф архивный для хранения папок

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину