Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Статьи » 7 способів підвищити безпеку на вашому складі

7 способів підвищити безпеку на вашому складі

На складах пошкодження стелажа для піддонів є серйозною проблемою для здоров'я і безпеки на робочому місці. У завантажених складських приміщеннях серйозну проблему представляє ризик зіткнення вилочного навантажувача або нещасного випадку через необережне завантаження. Щоб ваші співробітники та продукти не піддавалися ризику, ми склали список способів підвищення безпеки стелажа для піддонів на вашому складі.
Вжиття належних заходів безпеки й регулярне технічне обслуговування можуть мінімізувати ризик отримання травм для персоналу і ризик пошкодження вашої продукції.

Ось 7 способів підвищити безпеку на вашому складі:

1. Переконайтеся, що ви використовуєте правильний навантажувач


Вибір відповідного вилочного навантажувача для вашого складу буде залежати від декількох факторів, включаючи, крім іншого, тип перевезеного продукту, ширину проходів на складі та висоту стелажів.
Проконсультуйтеся з фахівцем нашої компанії, щоб дізнатися, який навантажувач підходить для безпечної роботи на вашому складі.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

2. Правильно поводьтеся з піддонами


Переконайтеся, що оператори навантажувачів пройшли відповідне навчання, щоб правильно розміщувати піддони на стелажі. Піддони потрібно розміщувати рівно. Якщо ви виявите пошкоджені піддони, негайно замініть їх. Детальніше про пошкодження стелажа для піддонів читайте в пункті 7.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

3. Встановіть захист


Щоб захистити свій персонал, складське обладнання та продукцію, встановіть індивідуальний захист стелажа для піддонів. Таким чином, стелажі захищені від ударів навантажувача.
Стелажі для піддонів часто підтримують багато тонн продукції на стійках, не розрахованих на удари збоку, тому навіть зіткнення на низькій швидкості можуть викликати структурні пошкодження, які вимагають великих витрат на ремонт і небезпечні для життя робітників. Захист цих стійок має життєво важливе значення для запобігання можливих лих. Заміна стелажів та інвентарю через передбачувані пошкодження дуже затратна, тому запобігання таких пошкоджень означає значну довгострокову економію.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

4. Перевірте всі знаки безпеки та інструкції по експлуатації


Встановіть процедури, що забезпечують безпечне виконання операцій з урахуванням конструкції стелажа, а також навантаження і можливостей підіймального обладнання.
Як мінімум, вони повинні включати:
  • • правильне використання підіймально-транспортного устаткування

  • • номінальну місткість стелажа

  • • заборони на несанкціоновані зміни

  • • чіткий процес повідомлення про будь-які пошкодження відразу після їх виникнення.

Переконайтеся, що всі знаки безпеки та інструкції по експлуатації актуальні.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

5. Ніколи не перевищуйте місткість


Попри те, що вантажність є заходом безпеки, якій приділяється особлива увага, перевищення місткості стелажа як і раніше є звичайним явищем на складах. Переконайтеся, що документація по вантажності та вивіски доступні для всього персоналу, і що весь персонал знає вантажність кожної стійки. Межі безпеки існують не просто так, персонал повинен дотримуватися цих обмежень для своєї власної безпеки та безпеки інших, складського обладнання і продуктів.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

6. Тримайте проходи вільними


Експлуатація навантажувачів може бути неймовірно небезпечною роботою, якщо не будуть прийняті й дотримані заходи безпеки. Проходи повинні бути вільними для полегшення доступу, оскільки будь-яка перешкода може привести до серйозних травм або пошкодження складського обладнання або товарів.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

7. Повідомляйте про небезпечні ситуації та пошкодження


Будь-які стелажі, які використовуються на робочому місці, повинні бути розроблені спеціально для розміру, форми та ваги продуктів, які зберігаються. Робітники повинні негайно повідомляти про будь-які ушкодження керівнику, щоб їх можна було оглянути й оцінити.
Пошкодження повинні реєструватися - наприклад, кольоровими наклейками, використовуючи їх для позначення місця і ступеня пошкодження.
7 способів підвищити безпеку на вашому складі

Зв'яжіться з ТАРГЕТГРУП, щоб придбати стелажі та забезпечити їх безпеку


Якщо ви хочете захистити своє складське устаткування, продукцію і, найголовніше, безпеку персоналу, встановіть надійні стелажі для піддонів і захист для них.
Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни і якості. При виготовленні стелажів використовується міцна сталь, яка додатково покривається порошковим покриттям. Це дозволяє значно підвищити антикорозійні властивості. Подібна технологія дозволяє створювати довговічний продукт, стійкий до негативного впливу навколишнього середовища.
Також у нас можна проконсультуватися і придбати необхідні захисні елементи для стелажів.
Для оформлення замовлення досить подзвонити (044) 599-35-53 або написати нашим менеджерам на info@target-group.com.ua
сейф для оружия
надежный мебельный сейф для дома
стеллаж полочный и архивные перекатные стеллажи
верстак и другая промышленная мебель
шкаф архивный для хранения папок

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину