Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Статьи » Вибір шафи для інструментів

Вибір шафи для інструментів

Співробітники майстерень повинні використовувати широкий спектр інструментів і дрібних деталей в повсякденній роботі. Шафи для інструментів і стелажі можуть надати неоціненну допомогу, дозволяючи більш ефективно організувати робочі процеси. Вони дозволяють чітко розсортувати різноманітні предмети, щоб їх можна було швидко знайти при необхідності. В результаті вашим співробітникам не потрібно витрачати час на пошук необхідного інструменту. Інструменти й пристрої також надійно зберігаються і не піддаються впливу бруду або забруднення.
При виборі ідеальної шафи для інструментів ви повинні враховувати різні критерії, щоб знайти краще рішення для ваших потреб і обставин:
  • • Тип

  • • Розмір

  • • Ящики або тип дверей

  • • Внутрішня фурнітура

  • • Гнучкість

  • • Ергономіка

Вибір шафи для інструментів

Що потрібно враховувати при виборі шафи для інструментів?


При виборі важливо враховувати, який рівень якості і які функції вам необхідні. Тут важливо зробити правильний вибір, якщо ви хочете створити для своїх співробітників найкращі умови праці та дати їм можливість працювати ефективно. Однак необхідно враховувати також і такі фактори, як освітлення, доступний простір і зони руху, а також фактори ергономіки, щоб ви могли захистити здоров'я своїх співробітників.
У сьогоднішньому мінливому світі стає все більш важливим мати можливість гнучко розташувати шафу для інструментів і при необхідності легко її перемістити. Ось чому комплексні системи в сучасних робочих станціях і сховищах засновані на єдиній сітці. Таким чином, окремі шафи, а також інші елементи можуть бути об'єднані в модульну конструкцію відповідно до конкретних потреб.
Окремі модулі можна розміщувати поруч або один над одним, щоб максимально використовувати доступний простір і забезпечити максимальну ефективність робочих процесів.

При виборі шафи для інструментів слід враховувати наступні критерії:Вибір дверіТрадиційні інструментальні шафи оснащені висувними ящиками або двійчастими дверцями. Однак ви також можете вибрати розсувні або ролетні двері, особливо якщо простір обмежений. А двері з оглядовими вікнами полегшують життя співробітників, дозволяючи їм бачити, що знаходиться всередині.
Вибір шафи для інструментів

Повністю обладнані або власної конфігурації шафи для інструментівМожна вибирати між двома типами за вашими потребами. Повністю обладнані шафи для інструментів поставляються в зібраному вигляді зі спеціальними скриньками й полками для зберігання. Інший варіант - сталеві шафи власної конфігурації, в яких ви вибираєте корпус відповідного розміру, а також потрібні ящики та полиці для зберігання. Зверніть увагу на відмінність між висотою корпусу і корисною висотою (висота корпусу - 100 мм = корисна висота).

Шафа з висувними ящиками, універсальна або спеціальнаМета, для якої вам вона потрібна, також має вирішальне значення для того, що б Ви зробили правильний вибір. Коли справа доходить до зберігання інструментів, в основному використовуються шафи з висувними ящиками. Якщо вам потрібно зберігати багато різних речей, універсальна з дверцятами та полками для зберігання - найкраще рішення. Ці шафи також доступні з відкритими ящиками для зберігання, які ідеально підходять для зберігання великої кількості дрібних деталей.

Варіанти оснащення ваших інструментальних шафМеталеві шафи можуть поставлятися з різною комплектацію в залежності від моделі.
Вибір шафи для інструментів

Технологія безпекиТакож доступні шафи для майстерень і універсальні шафи з різними механізмами захисту.
До них відносяться:
  • • Ящики й двері, які замикаються.

  • • Пристрій захисту від перекидання.

  • • Компенсаційна підставка з індивідуально регульованими ніжками шафи для компенсації нерівностей підлоги.


Вам потрібна порада фахівцяМи запропонуємо вам пораду і допоможемо вибрати найкращі шафи для інструментів з урахуванням всіх ваших потреб. Також є можливість зробити шафи інструментальні, виконані за Вашим індивідуальним замовленням. Або придбати додаткову комплектацію (полки, гачки, лотки), і встановити їх так, як буде зручно саме для конкретної роботи та особистих переваг!
За додатковою інформацією звертайтеся (068) 599 35 53 або info@target-group.com.ua.
Всі товари компанії на сайті.
сейф для оружия
надежный мебельный сейф для дома
стеллаж полочный и архивные перекатные стеллажи
верстак и другая промышленная мебель
шкаф архивный для хранения папок

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину