Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Новости » Чорнобиль і "гласність"...

Чорнобиль і "гласність"...

Повідомлення про аварію на ЧАЕС вперше з'явилося в радянських ЗМІ лише через три доби - ввечері 28 квітня. Це оголошення зробили фактично під тиском міжнародного співтовариства, у відповідь на вимогу до СРСР пояснити підвищення рівня радіації на території інших країн.
А на наступний день, 29 квітня, 14-секундне повідомлення перетворилося в три рядки тексту, які передрукували більшість українських газет, внизу третьої смуги, поряд з результатами футбольних матчів і повідомленнями про "Велогонку світу", яка повинна була стартувати в Києві 6 травня.
Чорнобиль і "гласність"...

Повідомлення складалося з шести пропозицій: "Від Ради Міністрів СРСР. На Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія. Пошкоджено один з атомних реакторів. Вживаються заходи для ліквідації наслідків аварії. Постраждалим надається допомога. Створено урядову комісію".
Однак наближалося Перше травня - свято міжнародної солідарності трудящих. Саме ця подія висвітлювалася на перших шпальтах газет радянської України.
Наприклад, 2 травня одна з газет написала, що "тисячі киян вийшли 1 травня на головну магістраль міста-героя - Хрещатик", і що "у святкуванні на Хрещатику взяли участь понад 120 тис. киян і гостей столиці".
Одночасно з цим КДБ подало доповідну про рівень радіації: "За даними республіканського Управління по гідрометеорологічному контролю навколишнього середовища, переміщення повітряних мас з району аварії викликало перевищення природного фону випромінювання в ряді областей на 20-2000 мікрорентген на годину".
На першій сторінці повідомлення про аварію на ЧАЕС потрапляють тільки після першотравневих свят. У пресі з'являються сюжети про "суворі будні ліквідаторів аварії". Деякі видання дозволяють собі зазначити, що не тільки "сотні енергетиків продовжують нести свою вахту" на АЕС, але і, наприклад, бухгалтери, які вчасно видають ліквідаторам зарплату.
Центральна преса публікувала зразково-показові репортажі про будні та відпочинку ліквідаторів, які у вільний від роботи час грали на піаніно і в більярд.
Те, про що знали, але не писали в центральних газетах, можна знайти між рядків в матеріалах місцевої та галузевої преси.
І фаворит - це стаття під назвою "Взяти себе в руки" про народні методи профілактики радіаційного опромінення горілкою і самогоном...
Чорнобиль і "гласність"...

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину