Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Новости » Чому слід вибирати вкладені контейнери?

Чому слід вибирати вкладені контейнери?

Зараз в багатьох галузях промисловості використовуються пластикові лотки та контейнери. І все частіше наші клієнти зупиняють свій вибір на вкладених контейнерах.
Чому слід вибирати вкладені контейнери?

До переваг таких контейнерів можна віднести:
1. Надійне зберігання
Фіксувальне ущільнення на кришках і установка захисних пломб запобігають відкриванню контейнерів. Ви можете легко перевірити чи відкривали вантаж під час перевезення, якщо пломба порушена, тара була відкрита сторонніми особами. Це особливо корисно, якщо ви перевозите дорогі товари.
2. Економія витрат
Заміна одноразових картонних коробок на багаторазові пластикові контейнери допоможе вам заощадити гроші. Кожен контейнер, безумовно, може замінити сотні окремих коробок, тому що ви можете використовувати його багато разів. До того ж вони набагато міцніше.
3. Економія місця
Чи знаєте ви, що розміщення порожніх пластикових контейнерів дозволяє заощадити до 76% місця? Коли кришка закрита, їх можна штабелювати, а при відкритій - вставляти один в одного, що економить місце під час транспортуванні або зберіганні.
4. Створення бренду
Надрукована інформація або коди на контейнерах також рекламують компанію, особливо у сфері роздрібної торгівлі та послуг.
5. Запобігання забрудненню і стійкість
Великою перевагою пластикових контейнерів є їх міцність і ударостійкість. Наші вироби виготовлені з поліпропілену і стійкі до екстремальних температур від -20 ° C до 40 ° C. Завдяки кришці, прикріпленої до лотка, все, що ви зберігаєте, буде захищено від зовнішніх факторів. Правильно встановлені ущільнення захищають від спроб маніпулювання виробом.
6. Різноманітність використання
Пластикові контейнери з відкидною кришкою, що складається з двох частин, були розроблені з урахуванням вимог безпеки. Тому вони популярні в торгових магазинах, які потребують особливої ​​уваги, таких як фармацевтика, електроніка, ювелірні вироби та косметика, де зберігаються і перевозяться цінні товари.
7. Компактність і міцність
Якщо ви перевозите велику кількість товарів, ви можете бути впевнені, що контейнери можна ставити один на одного. Не кажучи вже про те, що їх можна легко переміщати з допомогою наших транспортних візків. Це заощадить вам сили та час.
Чому слід вибирати вкладені контейнери?

Компанія Таргетгруп пропонуємо можливість покупки пластикової тари. Ознайомитися з широким асортиментом пластикових контейнерів, які використовуються в багатьох галузях промисловості можна на сайті.

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину