Сейфы, стеллажи, металлическая мебель, пластиковая тара
График работы:
Понедельник-Пятница
с 9:00 до 18:00
Ваше имя
Контактный телефон
Электронный адрес
Складские стеллажные системы
Большой выбор пластиковой тары
Большой выбор сейфов
Качественная металлическая мебель
Архивные стеллажи на любой вкус
Главная » Новости » Збільшити місткість складу просто

Збільшити місткість складу просто

На вашому складі, в морозильній камері або холодильному складі не вистачає місця? Перш ніж розглядати можливість розширення або переїзду, збільште щільність зберігання до максимуму, встановивши мобільні стелажі для піддонів там, де простір обмежений. Такі стелажі набирають все більшої популярності й витісняють традиційні все частіше.
Збільшити місткість складу просто
Мобільні стелажі для піддонів - це універсальна, гнучка і практична альтернатива традиційним рішенням для зберігання. У ньому використовуються передові технології, що дозволяють змінювати конфігурацію стелажів в електронному вигляді без необхідності ручного маніпулювання або маневрування. Це забезпечує швидкий і легкий доступ до товарів.
Стелажі можуть управляти вантажами, максимальна маса яких становить близько 24 тонн, а вбудовані системи безпеки гарантують, що все залишається стабільним і безпечним, навіть коли одночасно переміщаються великі обсяги товарів.
Збільшити місткість складу просто
Мобільний стелаж для піддонів дозволяє відкривати проходи при необхідності доступу, усуваючи вільний простір в проходах. Освітлення проходу також можна активувати для кожного відкритого проходу для зниження енергоспоживання. На відміну від деяких інших рішень для зберігання, мобільна платформа зі стелажами для піддонів означає, що ви можете використовувати майже всю площу підлоги для стелажів, заповнених піддонами. В результаті місткість сховища може бути збільшена до 80 відсотків, в чому й переконалися неодноразово наші клієнти.
Збільшити місткість складу просто
Потрібна допомога з новим плануванням складу, щоб збільшити місткість? Наші фахівці й монтажники на місці допоможуть з легкістю виконати ваш проєкт від початку до кінця. Звертайтеся за номером (044) 599-35-53 або My Webpage

Наши клиенты
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
лого партнеры
© 2013-2020, ООО "ТАРГЕТГРУП". Металлическая мебель, стеллажи, промышленная мебель, пластиковая тара, сейфы
Все права защищены. г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 23, офис 502.
Мы в социальных сетях

В корзине: 0 шт.

на сумму: 0

Всего: 0

Оформить заказ Очистить корзину